ShowBizz

Njihuni me motrat arabe që ia kalojnë motrave Kardashian
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:55 - 03/09/18 |
mapo.al

Kim Kardashian, Kylie Jenner, … në thelb, të gjitha motrat nga familja Kardashian / Jenner marrin vëmendjen e medias me pamjen e tyre të mrekullueshme dhe trupat e mahnitshëm.


Me pamjen e tyre të mrekullueshme, nuk do të ishte çudi nëse dikush do të donte të dukej si motrat (ndonjëra prej tyre).


A do të çuditëshit nëse do të kuptonit se dy motra, kanë ngjashmëri të çuditshme me Kim dhe Kylie? E pra, emrat e tyre janë Sonya dhe Fyza Ali, dhe ata duken si motrat e famshme Kardashian.

 


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas