Njihuni me fuqinë e Zotit , ditën e bën natë…

KMR               Publikuar në : 17:01 - 28/04/18 |
enton palushi

Në këtë video të bërë në një vend arab, shihet si një frymë e madhe ngre lart pluhurin dhe kthen ditën në natë.


Me dukuritë e nënës natyrë është e vërtetë që askush nuk mund të garojë, pasi ato janë të paparashikueshme dhe interesante.

Në këtë video të bërë në një vend arab, shihet si një frymë e madhe ngre lart pluhurin. Aq është e fortë fryma, saqë dita përnjëherë kthehet komplet në natë dhe asgjë nuk shihet.

Derisa personat që ishin aty me deve, mundohen që të largohen nga aty, por pluhuri mbulon gjithçka.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas