Kryesore, ShowBiz

Njihuni me bionden bombastike… foto të ‘nxehta’ në rrjete sociale…

Lindsey Pelas është një modele nga Los Anxhelosi, SHBA. Ajo është një modele mjaft e njohur atje, dhe që kohët e fundit ka “shpërthyer” në rrjetin social Instagram.

Lindsey ka më shumë se 7 milionë ndjekës në Instagram dhe njihet për fotografitë e saj tejet të nxehta. Kohët e fundit, ajo çmendi rrjetet sociale kur publikoi një fotografi “topless” në Snapchat.Më poshtë mund t’i shihni disa nga fotot e saj më të fundit:

<
>
56y5 111 654654 auto_Lindsey_Pelas11535467376 bvvv ccv fff ilp jhj jjjjjj jjjjjjj kkkkk rg tyty u8 uiuk

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas