Kryesore

Njihuni me bionden bombastike… foto të ‘nxehta’ në rrjete sociale…


               Publikuar në : 17:27 - 28/08/18 |
mapo.al

Lindsey Pelas është një modele nga Los Anxhelosi, SHBA. Ajo është një modele mjaft e njohur atje, dhe që kohët e fundit ka “shpërthyer” në rrjetin social Instagram.


Lindsey ka më shumë se 7 milionë ndjekës në Instagram dhe njihet për fotografitë e saj tejet të nxehta. Kohët e fundit, ajo çmendi rrjetet sociale kur publikoi një fotografi “topless” në Snapchat.

Më poshtë mund t’i shihni disa nga fotot e saj më të fundit:

<
>
56y5 111 654654 auto_Lindsey_Pelas11535467376 bvvv ccv fff ilp jhj jjjjjj jjjjjjj kkkkk rg tyty u8 uiuk

 


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas