ShowBizz

Njihuni me Barbie aziatike


               Publikuar në : 16:15 - 20/05/18 |
mapo.al

Po ju prezantojmë me “Barbie-n e vërtetë aziatike”, e cila ka një makinë sportive rozë, një tatuazh me të shkruar “Barbie” në kurriz dhe një qen rozë.


25-vjeçarja ka bërë ndërhyrje për një zmadhim masiv të gjoksit, për t’i ngjarë sa më shumë kukullës.“E dua shumë Barbie-n. Gjithmonë kam luajtur me këto kukulla kur isha e vogël dhe doja gjithçka në ngjyrë rozë. Nisa të lyeja edhe flokët rozë. Njerëzit më thërrisnin Barbie. Tani jam e varur për t’u dukur si Barbie”, tregon Catherina, vajza nga Indonezia.

25-vjeçarja ka rreth 120 000 ndjekës në rrjetet sociale.

<
>
ba1 ba2 ba3 ba4 ba5 ba6 ba7 ba8 ba9 ba10 ba11 ba12 ba13 ba14 ba15 ba16 ba17 barbie-lajmi


Etiketa: , , , , , ,

Pas