ShowBiz

Njihuni me 70-vjeçaren më elegante në botë


               Publikuar në : 13:59 - 31/08/18 |
mapo.al

Një grua 70-vjeçare që kur e sheh për herë të parë duket jo më shumë se 40, tregon se si ka arritur që të jetë më elegante se kurrë në pleqëri.


Norma Williams, një britanike që jeton në Itali, stërvitet 7 herë në javë, nuk ha drekë dhe ruan peshën e saj që të mos kalojë kurrë 60 kg.

“Ha ëmbëlsira në mëngjes, gjatë ditës ha nga pak çfarë të dua dhe në darkë një gotë verë të kuqe”,- tregon Williams.

Sikur të ishte kaq e thjeshtë…

<
>
70-lajmi pla1 pla2 pla3 pla4 pla5 pla6 pla7 pla8


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas