Kronika

Një zjarr i madh në Greqi, banorët e ishullit evakuohen në panik


               Publikuar në : 18:37 - 12/08/18 |
mapo.al

Nje zjarr i madh ka rene ne ishullin grek, Evia, ndersa policia dhe zjarrfikeset kane shkuar ne vendngjarje.


Ererat e forta kane bere te pamundur shuarjen e zjarrit, duke i ndihmuar flaket te perhapen edhe me shume. Banoret e dy fshatrave jane evakuuar


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas