Kronika

Një zjarr i madh në Greqi, banorët e ishullit evakuohen në panik

Nje zjarr i madh ka rene ne ishullin grek, Evia, ndersa policia dhe zjarrfikeset kane shkuar ne vendngjarje.

Ererat e forta kane bere te pamundur shuarjen e zjarrit, duke i ndihmuar flaket te perhapen edhe me shume. Banoret e dy fshatrave jane evakuuarPasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas