Auto

Një xhiro prove Passat-it të ri

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:52 - 06/12/14 |
mapo.al

passatNuk ka dalë akoma në treg, por kjo nuk i ka penguar hajdutët që të vënë dorë mbi Volkswagen Passat-in e ri.


Mësohet se në Emden të Gjermanisë është vjedhur Passat-i i ri, që do dilte në treg disa javë më vonë.


Madje kjo ka ndodhur në mes të ditës, kur një hajdut hipi mbi makinë, bëri një test dhe pasi përplasi një punonjës u largua.


Për fat kamerat e policisë e kanë fiksuar hajdutin, ndërsa ai e ka braktisur makinën pas “xhiros së provës”.
Pas