KMR

Një trileçe? Djem, ja çfarë duan vajzat pas seksit…
               Publikuar në : 19:44 - 13/09/18 |
mapo.al

Shumë pak njerëz përqëndrohen në atë që gratë duan pas seksit.


Seksi kërkon shumë përfshirje emocionale dhe fizike për ju. Sipas intv.al këto janë 3 gjërat që duan femrat pas seksit:

1. Përqafojeni

Shumica e femrave duan ta përqafojnë të dashurin e tyre pas seksit. Ajo siguron lidhjen emocionale me ta  dhe i bën të ndihen të veçanta.Duket një mesazh që kujdeseni për të.

2. Përkëdheleni

Ndërkohë që disa femra  duan të jenë vetëm pas seksit, shumica gjithashtu duan të përkëdhelen.

3. Shprehini sa të mira ishin në marrëdhënie

Femrat duan të dinë nëse e kanë kënaqur mjaftueshëm partnerin e tyre. Do ndiheshin më mirë, nëse do shpreheshit.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas