Kronika

Një tjetër i zhdukur denoncohet, këtë herë në Vlorë


               Publikuar në : 20:35 - 03/09/18 |
mapo.al

Një tjetër person është denoncuar i zhdukur në Shqipëri. Pas disa rasteve të përsëritura, Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar denoncimin e një qytetari nga Vlora, i cili i shkruan se prej dy muajsh i është zhdukur i biri dhe policia nuk ka kryer veprime për gjetjen e tij.
Denoncimi i Sali Berishës:
I eshte zhdukur djali prej dy muajve ne Vlore!
Lexoni mesazhin e prindit dixhital. sb
“Doktor pershendetje jam nje prind qe me ka humbur djali ne vlore ka dy muaj e kan mar i kam kamerat e cdo gje vete bej denoncim ne vlore drejtori vlores thot jemi ne hetim vete ne tiran drejtori madh thot jemi me pushime po me luan zemra sepse me ka humb djali kam kamera cdo gje i kam hedh n disk dhe policie vlores nuk vepron vetem ju mund te me ndimoni djalin e di shum mire kush ma ka mar dhe nuk po behet asgje kam kamera cdo gje dhe nuk po levizin gje ju lutem vetem ju me ndimoni po ashtu ju a them edhe me emra vetem ju lutem anonim pres pergjigje”Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas