KMR

Një shëtitje në det me… anijet më të ‘çmendura’ të Mesdheut


               Publikuar në : 14:02 - 27/08/18 |
mapo.al

Dielli, deti, era… Pse të “ngulesh” në një plazh të mbushur me njerëz kur ka kaq shumë limane të bukur për të eksploruar?


Fakti është se jo të gjithë kanë një anije personale në dispozicion për të shijuar qetësinë dhe vetminë, dhe marrja me qira e një të tille mund të jetë shumë e shtrenjtë.

Për këtë arsye, në shumë vendpushime turistike ka shërbime të rregullta të anijeve që bëjnë guida të vogla për grupe turistësh.

Por, edhe në këtë rast, pse të vendosni për ndonjë varkë të thjeshtë kur mund të përfitoni një aventurë të vërtetë në varkat më të “çmendura” që ju ka zënë syri?

Më poshtë do ju tregojmë anijet më interesante të shërbimive turistike të Mesdheut.

<
>
anija C_2_fotogallery_3090564_0_image C_2_fotogallery_3090564_1_image C_2_fotogallery_3090564_2_image C_2_fotogallery_3090564_3_image C_2_fotogallery_3090564_4_image C_2_fotogallery_3090564_6_image C_2_fotogallery_3090564_7_image C_2_fotogallery_3090564_8_image C_2_fotogallery_3090564_9_image C_2_fotogallery_3090564_10_image C_2_fotogallery_3090564_11_image C_2_fotogallery_3090564_12_image C_2_fotogallery_3090564_13_image C_2_fotogallery_3090564_14_image


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas