Auto

Një seri speciale e “Bentley Bentayga”

Për të festuar suksesin e arritur nga “Bentayga” me Rhys Millen në timon, “Bentley” ka prezantuar një edicion të limituar të kësaj makine.


Vetëm 10 njësi do të prodhohen dhe të gjitha do t’i ngjajnë SUV-it triumfues në Kolorado të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

<
>
ben1 ben2 ben3 ben4 ben5 bentley-lajmi

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas