Një Rolls Royce ‘kadife’

Auto               Publikuar në : 14:31 - 15/12/14 |
enton palushi

Zakonisht ata që kanë shumë para dhe makina luksoze, nuk kanë frikë që të eksperimentojnë.


Kështu ka bërë edhe pronari i kësaj makine Rolls Royce, vlera e së cilës shkon në 300 mijë sterlina.

Ai ka shpenzuar edhe mijëra të tjera për ta veshur makinën me kadife.

Makina është fotografuar në qendër të Londrës.

Mendohet se një veshje e tillë zgjat për të paktën tre vjet.

kadife

Flash: Onlookers stop to look at the vehicle, which was seen parked on the road outside Harrods yesterday

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas