Kronika

Një person humb jetën pranë liqenit në Tiranë

Një person është gjetur i pajetë këtë të premte në Tiranë.


Viktima, identiteti i të cilit momentalisht nuk dihet, është gjetur në një stol pranë digës së Liqenit Artificial.

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar forcat e policisë dhe ambulanca. Pritet që në vijim të ketë më shumë detaje rreth kësaj ngjarjeje.

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas