Media

Një muaj para dasmës së shumëpërfolur, Ledion Liço merr vendimin e papritur


               Publikuar në : 20:00 - 20/07/18 |
mapo.al

U përfol në media se çifti i njohur Ledion Liço dhe Sara Hoxha do të realizojnë në muajin gusht cremoninë e tyre martesore.


Dasma do të mbahet në Villa d’Este në Como të Italisë ku qëndrimi për një person në këtë vilë kushton 500 euro dhe të ftuarit do të qëndrojnë në ambientin luksoz për 3 ditë.

Të gjtitha këto detaje nuk janë konfirmuar zyrtarisht nga çifti, por ajo që na befasoi është veprimi i papritur i Ledionit pak para dasmës.

Moderatori ka vendosur të heqë dorë nga rrjetet sociale duke mbyllur kështu Instagramin e tij. Mund të jetë ky një veprim për të qënë tërësisht privat.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas