ShowBiz

Një motoçikliste seksi si Bella Throne…
               Publikuar në : 13:38 - 24/05/18 |
mapo.al

Bella Throne ka bërë një përzgjedhje interesante të garderobës, jo se dikush po ankohet për këtë.


Ajo është parë ditën e mëkurë në New York e veshur me një palë pantallona të ngushtë nga lëkura dhe një xhaketë nga po i njëjti material.

Çka ka rënë në sy tek dukja e Bellas është se pantallonat e saj nuk ishin tërësisht të veshur. Disa nga butonat kishin ngelur të hapur… .

Megjithatë dukja seksi si motoçikliste i shkon shume Bella Throne.

Image


Etiketa: , , , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas