Auto

Një limuzinë si e Putinit. Prezantohet “bisha” e re e oligarkëve


               Publikuar në : 20:39 - 30/08/18 |
mapo.al

Një markë ruse makinash ka prezantuar një version luksoz të limuzinës 300-milionë dollarëshe të Vladimir Putinit.


Mjeti Aurus, i shfaqur për herë të parë në Ekspozitën e Makinave në Moskë, quhet Senat dhe ka për qëllim që të tërheqë oligarkët rusë, të cilët për momentin blejnë Rolls-Royce.

Limuzina është antiplumb dhe nuk dëmtohet as nga eksplozivët, sipas markës që e ka prodhuar.

Mësohet se kjo makinë është realizuar sipas udhëzimeve të Putinit.

<
>
aurus2 aurus3 aurus4 aurus5 (1) aurus6 aurus7 aurus8


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas