Kryesore

Kjo është këshilltarja superseksi e Kryeministrit shqiptar…






               Publikuar në : 16:48 - 09/04/18 |
mapo.al

Kryeministri i vendit Ramush Haradinaj, në stafin e zyrës së tij ka edhe Diellza Hotin, e cila ka rolin e Këshilltares politike për kryeministrin Haradinaj.


Diellza është këshilltarja më e re e kryeministrit, pasi ajo është vetëm 22 vjeçe. Përveç se e re, ajo shquhet edhe për pamjen dhe elegancën e saj, të cilën e shfaq përmes fotografive që i publikon.

 

Këto janë disa fotografi të këshilltares 22 vjeçare të kryeministrit Haradinaj.

<
>
21151563-10214004358286210-3224995172813533660-n_1523280373-8643898 18010885-10212566547541840-1349800696025780386-n_1523280373-5561970 16508552-10211812876860544-1348766331118354545-n_1523280373-5689109 19274808-10213137275489682-8425708903696495292-n_1523280373-6846651 23519016-10214649498294307-2552223603630037739-n_1523280386-2283807 25552231-10214940221802213-3895959794228218002-n_1523280386-6334007 rr_1508841342-1328957


Etiketa: , , , , , , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas