ShowBiz

Një ‘kapitene’ seksi si Luana, sapo ndezi plazhin!

Moderatorja bukuroshe Luana Vjollca ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet më seksi se kurrë duke i dhënë një jahti.

E veshur me të verdha Luana dukej në formë dhe tejet sensuale. Krahas fotos ajo ka shkruar: “Kapitenia L”.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas