Auto

Një kalendar për burra të vërtetë


               Publikuar në : 10:57 - 26/12/14 |
mapo.al

Yeah, Baby! Kush pëlqen makinat e mëdha, të rënda dhe të fuqishme, do të pëlqejë patjetër edhe kalendarin “Heavy Equipment Calendar 2015”.


Kalendari tregon disa nga makineritë e ndërtimit më të mëdha e më të dashura në botë.

Kalendari i tavolinës kushton 14.90 euro, një kalendar muri 24.90 euro dhe një kalendar i madh muri shkon në 39.80 euro.

Kalendari është një prodhim i portalit Bauforum24.

kalendar

Baumaschinen: Heavy Equipment Calendar 2015Baumaschinen: Heavy Equipment Calendar 2015Baumaschinen: Heavy Equipment Calendar 2015Baumaschinen: Heavy Equipment Calendar 2015Baumaschinen: Heavy Equipment Calendar 2015Baumaschinen: Heavy Equipment Calendar 2015Baumaschinen: Heavy Equipment Calendar 2015Baumaschinen: Heavy Equipment Calendar 2015Baumaschinen: Heavy Equipment Calendar 2015Baumaschinen: Heavy Equipment Calendar 2015Baumaschinen: Heavy Equipment Calendar 2015KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas