ShowBizz

Një instruktore palestre superseksi…


               Publikuar në : 11:38 - 29/05/18 |
mapo.al

E quajnë “The Body” dhe miliona njerëz në gjithë botën lakmojnë të pasmet e saja, të cilat i ka arritur me ushtrime të shumta dhe të mundimshme nëpër palestra.


Michel Lewin është njëra ndër instruktoret më të famshme të fitnesit dhe sekreti i saj është përkushtimin ndaj trajnimit, transmeton KosovaPress.Venezuelasja e bukur nuk ka shumë fat, pasi më herët ka humbur babanë dhe nëna i është martuar serish.

<
>
maxresdefault Michelle+Lewin+Michelle+Lewin+Enjoys+Day+Beach+zAekBqhgjKol rhe-30-year-old-stunner-put-her-pert-posterior-in-full-view-of-beach-goers-in-a-racy-swimsuit-655758 2e2e_9359 5c7096984703b45302373cbbd011a414 download


Etiketa: , , , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas