Arkiva 2

Një grua si kjo të shpëton martesën…
               Publikuar në : 19:55 - 05/12/17 |
mapo.al

Një vejushë e pasur, e cila thotë se ka pasur marrëdhënie me mbi 100 burra të martuar në 10 vitet e fundit, është e mendimit se tradhtia është e mirë për martesën.


“Unë jam zgjidhja perfekte”, shprehet 47-vjeçarja Gweneth Lee, e cila shton se gjysma e grave të atyre burrave me të cilët ka shkuar e dinë për tradhtinë e bashkëshortit, por mbyllin njërin sy pasi vetë nuk janë më të interesuara për seksin, ndërsa nga ana tjetër duan që burrat të jenë të lumtur.

Ish-modelja thotë se nuk ndihet fajtore për marrëdhëniet e saj, pasi mendon se shumë çifte do të ishin ndarë po të mos ishte për të.

“E di që shumë njerëz mund ta dënojnë atë që bëj unë, por unë nuk pendohem aspak sepse sinqerisht mendoj se i mbaj të bashkuar çiftet me fëmijë dhe që i kanë kaluar të dyzetat”,- shpjegon Lee.KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas