Sport

Një gol bën diferencën në Durrës, Teuta mposht Kamzën


               Publikuar në : 22:06 - 02/09/18 |
mapo.al

Ndeshja e fundit e javës së tretë të Kategorisë Superiore, ajo mes Teutës dhe Kamzës, u mbyll 1-0 në favor të bregdetarëve.


Atyre pak shikuesve në stadiumin “Niko Dovana” iu desh të prisnin 74 minuta për golin e parë dhe të vetëm, kur një krosim i Hakajt u dërgua në rrjetë me kokë nga sulmuesi Latif, pranë pikës së penalltisë.

Kjo ishte dhe fitorja e parë e trajnerit Shkëmbi në debutimin në kampionatin shqiptar të futbollit.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas