ShowBiz

Një çikliste superseksi si Françeska Jaçe…

Françeska Jaçe është një nga modelet më të përfolura dhe më sexy në rrjetet sociale.


Pozat e saj janë një tundim i vërtetë, për shkak të formave bombastike.

Këtë herë ajo është shfaqur duke pedaluar në rrugët e Tiranës. Por edhe pse e veshur me streçe ajo ka provokuar me të pasmet e saj duke i bërë fokus të kamerës.

<
>
screenshot-26_1529063474-5718950 screenshot-25_1529063474-2050626 screenshot-24_1529063448-3119581

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas