ShowBiz

Një brune e ‘nxehtë’ si Lei…

Lei Kraja është një nga imazhet e reja që është shfaqur në SuperSport. Bukuroshja shkodrane e rritur në Amerikë ka tërhequr vëmendjen e fansave dhe sportdashësve të Digitalb me sensualitetin e saj. Ajo njihet edhe si një fotomodele shumë e zonja, ku në setet e realizuara deri më tani është shfaqur tepër seksi dhe joshëse. Pasi u mbyll edhe raundi çerekfinal i Kupës së Botës në Rusi, në këto ditë pushimi, ajo ka zgjedhur që të udhëtojë drejt Malit të Zi, ku po shijon rrezet e diellit në bregdetin fqinj.


I promise they are coming soon with @eugenioqose ❤❤❤

A post shared by Leila Kraja (@leikraja) on

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas