Humor, Te Vecanta

Niseni javën me këto foto befasuese: Qeshni dhe habituni…

Nëse fundjava ua ka bërë të vështirë që ta nisni me dëshirë këtë javë, atëherë shihni këto foto.


Ju sigurojmë që do mbeteni të befasuar.

Fotot kanë fiksuar pikërisht momentin e saktë përpara goditjes.

Vetëm pak çaste larg katastrofës…

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas