Humor

Niseni fundjavën duke qeshur: Momenti është gjithçka


               Publikuar në : 10:55 - 08/12/17 |
mapo.al

Një fundjavë e gjatë ka nisur për shqiptarët.


Atëherë merrni pak kohë dhe shihni këto foto.

Ato do ju shkrijnë së qeshuri.

Kjo për shkak se janë kapur në momentin e duhur.

Ndonjëherë mund t’ju shkojë mendja për keq, por nuk është ashtu siç duket.CLOSE
CLOSE
Pas