Kryesore

Nis të enjten mosbindja civile, ja akset rrugore që do bllokohen nga opozita

Në një kohë që mazhoranca do të mblidhet në seancë plenare, opozita do të nisë mosbindjen civile dhe bllokimin e disa rrugëve.


Burime nga PD bëjnë me dije se në takimet me krerët e degëve të PD në rrethe si dhe me deputetët e zonave, Basha u ka kërkuar mobilizimin e njerëzve.

Mësohet se akset që do të bllokohen të enjten do të jenë Vorë, Fushë-krujë  si dhe aksi i tretë Lushnjë-Fier

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas