Kryesore

Nis të enjten mosbindja civile, ja akset rrugore që do bllokohen nga opozita
               Publikuar në : 17:35 - 03/04/18 |
mapo.al

Në një kohë që mazhoranca do të mblidhet në seancë plenare, opozita do të nisë mosbindjen civile dhe bllokimin e disa rrugëve.


Burime nga PD bëjnë me dije se në takimet me krerët e degëve të PD në rrethe si dhe me deputetët e zonave, Basha u ka kërkuar mobilizimin e njerëzve.

Mësohet se akset që do të bllokohen të enjten do të jenë Vorë, Fushë-krujë  si dhe aksi i tretë Lushnjë-Fierloading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas