Kryesore

Nis takimi në Vlorë, Basha në krah me Kryemadhin dhe Idrizin
               Publikuar në : 10:26 - 20/09/18 |
mapo.al

Opozita është zhvendosur sot në Vlorë, paralelisht është mbledhur Kuvendi, ndërsa jashtë saj po protestohet për mosprishjen e Teatrit.


Ndërkohë për herë të parë, kryetari demokrat Lulzim Basha është shfaqur në krah jo vetëm me kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi, por edhe me kryetarin e PDIU-së, Shpëtim Idrizi.

Nga PDIU përfaqësuese në tryezë është edhe Mesila Doda.

Pak ditë më parë, Idrizi zyrtarizoi kalimin në opozitë.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas