Kryesore, Politika

Nis takimi në Vlorë, Basha në krah me Kryemadhin dhe Idrizin

Opozita është zhvendosur sot në Vlorë, paralelisht është mbledhur Kuvendi, ndërsa jashtë saj po protestohet për mosprishjen e Teatrit.

Ndërkohë për herë të parë, kryetari demokrat Lulzim Basha është shfaqur në krah jo vetëm me kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi, por edhe me kryetarin e PDIU-së, Shpëtim Idrizi.Nga PDIU përfaqësuese në tryezë është edhe Mesila Doda.

Pak ditë më parë, Idrizi zyrtarizoi kalimin në opozitë.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas