Kryesore

Nis sfida në Rostov, Belgjika sfidon Japoninë për të arritur çerekfinalet


               Publikuar në : 20:05 - 02/07/18 |
mapo.al

Po luhet në “Rostov Arena” sfida e 1/16 të Botërorit mes Belgjikës dhe Japonisë.


Belgjikë 0-0 Japoni.

Skuadra europiane duket më e favorizuar për të kaluar më tej, por në “Rusi 2018” befasitë nuk kanë munguar dhe Japonia është e aftë për të bërë diçka të tillë.

Gjithsesi belgët do të kërkojnë t’i japin drejtim këtij takimi sa më shpejt të jetë e mundur.

Formacionet zyrtare

Capture

 


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas