Politika

Nis seanca plenare, por gjysma e sallës bosh


               Publikuar në : 17:29 - 03/09/18 |
mapo.al

Ka nisur sesioni i vjeshtës i parlamentit. Në seancë, nuk ka marrë pjesë opozita.


Në sallë janë deputetë të mazhorancës, dy deputetët e PDIU-së dhe Robert Bitri, deputeti i larguar nga grupi parlamentar i LSI-së.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas