ShowBiz

Nicole Scherzinger, në super formë falë David Beckham


               Publikuar në : 21:30 - 15/11/17 |
mapo.al

Është 39 vjeç dhe gëzon një formë që edhe 20-vjeçaret do ta kishin zili.


Tani, Nicole Scherzingger rrëfen sekretin e saj. Në një intervistë për revistën “Look”, këngëtarja thotë se një pjesë të madhe të meritës e ka David Beckham.

Ajo thotë se ish-kapiteni i Anglisë e ka ndihmuar në disa seanca stërvitore duke ja ndryshuar krejtësisht regjimin dhe llojet e ushtrimeve që kryente më parë.KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas