ShowBiz

Nicky Jam, ngacmon Oriola Marashin, përgjigjia e saj do ju lërë pa fjalë…


               Publikuar në : 13:34 - 18/06/18 |
mapo.al

Ajo është një nga modelet më seksi dhe më të komentuara në rrjete sociale. Këtë herë ajo ka publikuar masazhet me këngëtarin e njohur Nicky Jam.


Ai i ka dërguar një zemër këngëtares në Instadirekt, por komenti që ajo i ka kthyer ishte vërtetë epik.

“Nik si t’kam”,-shkruan ajo, ndërkohë që nuk dihet sesi ka vijuar biseda mes tyre./Gazeta Express/

 


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas