Arkiva

Nicki Minaj, çfarë shfaqje! Tre role dhe 8 fustane të ndryshme
               Publikuar në : 09:04 - 10/11/14 |
mapo.al

Nicki Minaj ka bërë një paraqitje të jashtëzakonshme në mbrëmjen e ndarjeve të çmimeve të MTV.


Në EMA’s Awards, Minaj ka qenë prezantuese, një nga të nominuarat dhe performuese.

Krahas performancës së saj të jashtëzakonshme në prezantim dhe si këngëtare Minaj ka bërë edhe një sfilatë, pasi është ndërruar plot 8 herë gjatë mbrëmjes duke nxjerrë në pah gjithë sharmin e saj.

nik

Making an entrance: Nicki performed a rap for the Scottish audience that featured the hit I'm Gonna BePlenty of front: Nicki revealed her legs and her chest in the over-the-top outfit that finished with chunky bootsWowing: Nicki looked angelic as she was lowered onto the stage, Twitter users said

The money shot: Nicki bent over to play crazy golf in a skin tight white sports dress on stageA lover: Nicki looked adorable in a little red mini dress, with a love heart on her arm and her cleavage on showSmiling widely: She looked proud of herself in yet another fabulous ensemble, this time wowing in scarletCleavage: Using a sheer front, Nicki hinted at her ample chest through a figure-fitted dress

 loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas