Kronika

Ngjarja në Dhërmi, policia jep shpjegimet e para, u qëllua me armë por….

Pas njoftimit të publikuar në media për një sherr me armë në zonen e bregdetit dhe ku fltej për të plagosur policia ka dhënë njoftimet e para për rastin.

Ja njoftimi paraprak i policisë:“Në Dhermi nuk ka asnje të lenduar asnjë te plagosur asnjë viktimë. Ka ndodhur një konflikt në një lokal.

Një person ka qelluar me armë në ajer. Nga te shtenat ska asnje te lenduar.

Policia ka nderhyrë menjehëre ku ka berë të mundur kapjen dhe shoqërimin e autorit të dyshuar.

Grupi hetimor është duke punuar për dokumentimin e plotë të ngjarjes”.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas