KMR

Ngacmimi seksual/ Kamera e fshehtë e emisionit investigative kap në flagrancë ‘shëruesin’ në Tiranë

Një person, që nën petkun e “njeriut të Zotit” ngacmon seksualisht gra dhe vajza brenda në shtëpinë e tij është kapur në flagrancë nga kamera e fshehtë e emisionit investigativ “Stop”.


Video do të publikohet sot në mbrëmje në ‘Tv Klan’.

Nga pritja në shtëpinë e tij në Tiranë, e deri te tentativat për puthje e prekje të vajzave që kërkojnë shërim nga sëmundje të ndryshme janë filmuar nga gazetaret e infiltruara të emisionit.

“Këshillat” e njeriut që hiqet si shërues i sëmundjeve të ndryshme dhe kërkesat e tij aspak normale janë objekt i kamerës së fshehtë të kësaj të marte.

PasPara

1 koment

  1. Sipas fotos qe shikojme dhe qe shoqeron shkrimin ku duket edhe debili cari Zenelaj te na behet e qarte edhe adresa e kesaj bordelloje.
    Po keto baxhellat nuk kane mundesi te nxjerrin para ndryshe, apo jane brenda zanatit te tyre te kurverise.
    Degjenerim alla malokshe shpellaresh ku nuk mund te perjashtohet edhe ndyresira Frangaj, te pakten beni minimumin, shoqeroheni emisionin me pulle te kuqe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas