Kryesore

Nga Sokol Balla dhe Blendi Fevziu te Aulona Musta, ku po i kalojnë pushimet gazetarët shqiptar


               Publikuar në : 21:59 - 07/08/18 |
mapo.al

Pas një viti të lodhshëm pune, të gjithë nxitojnë që të marrin në verë pushimet e tyre dhe të arratisen me miqtë apo me familjarët për t’u relaksuar.


Grupi që i shijon më shumë pushimet me siguri janë edhe njerëzit e medias të cilët janë të detyruar që për hir të profesionit të punojnë orar pa orar.

Gjurma.al ju sjell disa prej vendeve ku njerëzit e medias në Shqipëri po kalojnë pushimet e tyre.

Sokol Balla ka preferuar që pushimet t’i nisë në Santorini të Greqisë ku duket mjaft në formë.

Spikerja bukuroshe e TCH Juli Krisafi ka vendosur që të shkojë me familjen e saj në Vjenë dhe në Çeki.

Ndërsa Drini Zeqo duket se ka gjetur punën e ëndrrave, ku miksohet puna me kënaqësinë. Zeqo ka shkuar në Kenia dhe Zanzibar për xhirime për emisionin Check In që nis në shtator.

WWW.GJURMA.AL

Armela Ferko -Borsh- FAXNEWS

WWW.GJURMA.AL

WWW.GJURMA.AL

Sokol Balla mbylli shpejt pushimet ne Santorini per te fluturuar ne Kube

 

WWW.GJURMA.AL

Denisa Ruzi ish gazetare Ora News dhe ish zedhenese e Lindita Nikolles

 

 

Erikleda Dorezi ABC NEWS

WWW.GJURMA.AL

Ina Qirjo News 24

Zhaklina Gjolla, pas pushimeve ne jug, sa ne Vjose aq dhe ne Himare, fluturoi ne kete fillim gushti ne Bergen, qytet Norvegjez i njohur per hiking dhe klime

Drini Zeqo ne Kenia dhe Zanzibar për xhirime per emisionin Check In qe nis ne shtator

Erjon Skendaj dhe bashkeshortja e tij gazetare Flutura pushime me familjen ne Kavaje / News 24 dhe radio RASH

 

Juli Krisafi me familjen ne Vjene dhe Prage

 

Jetona Kocibelli ne Costa Brava, dhe ne Barcelone-TCH

Lira Burgija

Armand Bajrami, Livadh -ABC

 

Bukuroshja e Ora News, Manjola Hasa -lichnos ne Greqi

Rajmonda Lajthia- Bjondja seksi e Vizion Plus

 

Blendi Fevziu ne Dhermi

Aulona Musta dhe burri i saj Tomi, pushime ne Kube

 


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas