Media

Nga Shakohoxha te Ilda Bejleri, si u veshën të ftuarit VIP në dasmën e Jona Spahiut


               Publikuar në : 20:55 - 11/06/18 |
mapo.al

Moderatorja bukuroshe dhe shumë e dashur për publikun, Jona Spahiu mbrëmjen e djeshme kurorëzoi në martesë dashurinë me Frenklin. Jona zgjodhi të mos postojë asgjë në rrjete sociale nga dita e saj më e bukur duke e shijuar në privatësi, por nga të ftuarit arritëm të shihnim Jonën nuse dhe atmoferën në dasmë.


Përpos familjarëve e të afërmve, moderatorja kishte ftuar edhe disa miq të saj, personazhe VIP. Vilma Masha, Elona Duro, Ilda Bejleri, Joni Peçi, Ylli Limani, Dritan Shakohoxha etj. Fotot e mëposhtme tregojnë si ishin veshur disa nga të ftuarit VIP në dasmën e Jonës.

 

<
>
-640-0-5b1e42d2b7d9f -640-0-5b1e42d3dfb44 -640-0-5b1e42d6a9cb4 -640-0-5b1e42d15fd2f -640-0-5b1e435f9fb85 -640-0-5b1e4357e9cbc -640-0-5b1eb9530b097 -640-0-5b1e42d567267


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas