ShowBiz

Nga Kanye West te fotoja e fundit…


               Publikuar në : 17:14 - 01/05/18 |
mapo.al

Amber Rose është kthyer në një ikonë seksi që prej momentit kur mori të gjithë vëmendjen në vitin 2008, pasi filloi të shoqërohej me bashkëshortin e Kim Kardashian, Kanye West.


Ajo është e njohur për format e saj “vrasëse” dhe nuk ka frikë t’i ekspozojë ato në rrjetet sociale.

Llogaria e saj zyrtare në “Instagram” është tejet e “nxehtë” me fotot që Amber ndan gjithmonë me mbi 17 milionë ndjekësit e saj.

Dhe sigurisht që edhe me foton e saj të fundit, 34-vjeçarja nuk ka zhgënjyer aspak, teksa është shfaqur tejet seksi me një veshje më të hollë se lëkura e saj.

<
>
413916 213524 973222 Amber-Rose-nude-not-on-a-nudist-beach-212847 Amber-Rose-wows-in-skintight-outfit-1315825 aaa 755949 Amber-Rose-shows-off-her-hot-bod-1315826 973223 1298249 954102 954104 904452 928126 904451 904450 437458 809825 732834 681256 1304771 1041978 264073 954103 948381 264077 213504 213509


Etiketa: , , , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas