ShowBiz

Nga Dëshmitar i Jehovait, në pronar klubi nate

               Publikuar në : 13:10 - 30/04/18 |
mapo.al

Një i ri, i cili është rritur si praktikant i “Dëshmitarëve të Jehovait”, tashmë po drejton në New York një klub nate.


Daniel Saynt, është themeluesi i klubit të natës NSFW, “New Society for Wellness” (Shoqëri e re për Mirëqenie), ku lejohen të marrin pjesë vetëm disa persona të anëtarësuar në të.

Mosha mesatare e anëtarëve të këtij klubi është 28 vjeç dhe secili prej tyre kalon përmes një përzgjedhje të kujdesshme, ku disa prej kushteve janë bukuria e tyre, fantazitë e tyre të shthurura, por edhe mënyra se si e prezantojnë veten në rrjetet sociale.

E mes 700 anëtarëve të këtij klubi, pjesa më e madhe e tyre është e përbërë nga modele, aktorë, personazhe publikë, si edhe biznesmenë.

<
>
1-138 2-124 3-117 4-109 5-101 6-90 7-91 8-81


Etiketa: , , , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas