Kronika

Nga cigaret me hashash, te alkooli dhe makinat luksoze, publikohen fotot e autorit
               Publikuar në : 19:11 - 10/08/18 |
mapo.al

Vlora është tronditur pasditen e sotme ku një 24 vjeçar ka varë me armë 8 persona, të të njëjtit fis, por nga dy familje të ndryshme.


Policia ka bërë me dije se autori është Ritvan Zykaj.

Autori pas krimit është larguar ndërsa forca të shumta të Policisë, Renea, Delta Forcë, Fnsh, dhe forcat e Drejtorisë Vendore të Policisë Vlorë janë vënë në ndjekje dhe po krehin zonën për të bërë të mundur kapjen e tij.

Nga fotot e siguruara nga Mapo rezulton se autori i masakrës është i apasionuar pas alkoolit, veshjeve ushtarake dhe hashashit.

 

<
>
10422477_483645045132389_6640482342194420434_n 11225734_483644881799072_7183943432159548863_n 13413622_620162111480681_8742189489750399129_n 13445287_620159504814275_395340632169884004_n 38063066_1057115487785339_4614980314177994752_n 38151821_1057111571119064_5056927101702111232_n 38404426_1059781500852071_7296094536101527552_n 38600590_1062678477229040_2897289082801487872_n baton-haxhiu makian (1) 10845905_397618003735094_4928601632188523234_n 11401403_483641238466103_8617085088513914324_n


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas