Auto

Nëpër rrugët e Shqipërisë!
               Publikuar në : 19:14 - 12/12/14 |
mapo.al

Çuditë dhe rrëmujat ndodhin në gjithë botën por edhe vendi ynë ka çuditë e tij.


E çuditë e mëdha ndodhin nëpër rrugët e Shqipërisë, ku çfarë nuk të zë syri.

Këto foto janë bërë gjatë ditës së sotme në rrugë të ndryshme të Tiranës, ku duket se qarkullojnë në çdo orar mjete të ndryshme e të ngarkuara me lloj-lloj materialesh.

E si për ta shtuar këtë rrëmujë kountribuojnë edhe këmbësorët. Foto janë publikuar nga faqja në Facebook me emrin Harta dixhitale e aksidenteve rrugore.

makina ne rruge (1) makina ne rruge (2) makina ne rruge (3) makina ne rruge (4)loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas