Kryesore

Në Maliq dalin gjarpërinjtë në rrugë
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:37 - 13/04/18 |
mapo.al

Drejtuesit e automjeteve dhe pasagjerët që udhëtonin nga Maliqi drejt Tiranës janë përballur me një situatë jo të zakonshme.


Në rrugën kryesore janë hedhur gjarpërinj të cilët ishin vrarë.


Nuk dihet nëse ishin shtypur nga automjetet që kishin kaluar aty, por për të gjithë ata që i kanë fobi, kjo ka qenë një e premte e zezë. 


<
>
Untitled 30703921_10155843747138371_8655458829973644362_nEtiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas