KMR

Në këto filma janë kryer marrëdhënie dhe jo dosido


               Publikuar në : 19:28 - 30/08/18 |
mapo.al

Nëse dikush vazhdon ta konsiderojë ende seksin anal si tabu është i lutur ta rimendojë, sepse tashmë është totalisht normale si praktikë. Në fakt edhe në industrinë e filmave skenat me seks anal tentojnë të fshihen apo të kamuflohen. Më poshtë po ju japim një listë me 12- filma të guximshëm në të cilët mund të gjeni skena të seksit anal.


Wet Hot American Summer

Ky film është një nga komeditë më kult të të gjitha kohëve. Në film ka një skenë seksi që ndodh mes aktorëve Michael Ian Black e Bradley Cooper. Në një nga intervistat e tij pas filmit Cooper tha se gjatë skenës ata kishin përdorur një solucion i cili i bënte të dukeshin si të djersitur.

Silver
Në filmin silver ekziston një skenë seksi e cila mund të jetë edhe seks anal, por nuk jemi shumë të sigurtë. Dy personazhet e interpretuar nga Sharon Stone e Ëilliam Baldëin janë duke bërë marrdhënie seksuale në këmbë dhe nuk mund ta themi me siguri nëse kanë qenë duke bërë seks anal.

Body of Evidence

Madonna dhe Willem Dafoe kanë qenë protagonistët e filmit që përshkruan marrdhënien sadomazokiste mes një gruaje dhe avokatit të saj. Në këtë film ka edhe skena të seksit oral në të cilat përfshihen edhe shumë lodra seksi ose litarë të përdoura zakonisht nga këta persona.

Body Heat

Kathleen Turner e William Hurt kanë realizuar një skenë të seksit anal që ka hapur shumë debat. Kjo skenë është realizuar në vitin 1981. Nuk është shumë e qartë si skenë por gjithsesi kuptohet çfarë janë duke bërë përsonazhet.

Brokeback Mountain

Ky film prezanton seksualitetin e homoseksualëve, personazhet si Jake Gyllenhaal e Heath Ledger shfaqen duke bërë seks të çmendur në një tendë.

Nymphomaniac

Në këtë film ka shumë skena të seksit anal, por në versionin e paprerë të filmit ka një skenë dopiopenetrimi ,e cila duhet ta themi i ngjan një skene të filmave porno

Ditari i Bridget Jones

Ekziston një hipotezë që edhe ky film të ketë pasur skena të marrdhënieve anale, që është e çuditshme për një komedi romantike të zakonshme. Personazhet shfaqen bashkë në shtrat dhe ajo komenton atë çka kanë bërë, duke thënë se ishte normale në shumë vende të botë… Mos ka qenë duke folur për seksin anal?


Etiketa: , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas