Kryesore

Seks në këmbim të heroinës: Momenti kur shpëtohet ish-e dashura e Tiger Woods


               Publikuar në : 12:07 - 15/11/18 |
mapo.al

Këto pamje shokuese tregojnë momentin kur ish-e dashura e Tiger Woods shpëtohet nga qoshja ku jetonte në Las Vegas.


Jamie Jungers, 35 vjeç, jetonte në një vrimë prej nga ofronte seks në këmbim të heroinës.

Personi që e shpëtoi, duke e dorëzuar në polici, i vuri prangat. Prezantuesi televiziv, Duane Lee Chapman tha se ishte kaq e dobët, sa prangat nuk i rrinin në duar.

“Do vdiste brenda pak javësh”.

“Këta djemtë e mbanin në një strofkë, ku u jepte favore seksuale në këmbim të drogës”.

Striptistja kishte një jetë të mirë, por gjithçka doli jashtë kontrollit pasi ajo krijoi varësi ndaj drogës dhe alkoolit.

<
>
jamie jamie1 jamie2 jamie3 jamie4


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas