Kryesore

Në fillim Linda Rei provokoi Albin, tani ka gjetur sozinë e Albës…


               Publikuar në : 15:41 - 22/08/18 |
mapo.al

Duket se Linda Rei është fiksuar keq me Albi Nakon dhe Alba Hoxhën.


Ndonëse dyshja nuk ka konfirmuar asnjëherë një lidhje të mundshme mes tyre, mediat rozë aludojnë gjatë gjithë kohës për këtë, dhe pas tyre duket se është vënë dhe Linda Rei.

Disa ditë më pare ajo postoi disa foto, ku tregonte flokët e prera dhe duke i bërë tag Albit e ngacmonte atë duke nënkuptuar që dukej si Alba Hoxha.

Dhe së fundmi Linda e ka bërë sërish këtë gjë.

Në Instastory ajo ka postuar një video e një foto, kësaj here duke ndryshuar mbiemrin e saj me të Albës.

Në videon e parë ajo ka shkruar : “Linda Hoxha”.

E në një foto të dytë ajo ka vënë ngjitur njëra-tjetrës një foto të sajën me Albën, me të njëjtin model flokësh dhe të njëjtin pozicion.

Epo Linda Rei vërtet do që të duket si Alba Hoxha, apo ndoshta do t’i marri Albin?

Image

Image


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas