ShowBiz

Në biznesin e familjes, Lorik Cana ushqehet me qofte

Ish-kapiteni i kombëtares shqiptare të futbollit Lorik Cana, pasi hoqi dorë nga futbolli duket se ka lëshuar pak pe në regjimin dhe mënyrën sesi ushqehet.

Loriku zgjedh biznesin e familjes për të shijuar ushqimin tradicional edhe pse hera herës mund të përmbajë pak më shumë kalori sesa mund të ishte mësuar të konsumonte kur luante në fushën e blertë.



Në llogarinë e tij në “Instagram” Cana publikon vazhdimisht foto duke provuar gatimet e shijshme që bëhen në restorantin e familjes, i cili ndodhet në Prishtinë.

Këtë herë Loriku ka publikuar një pjatë të përgatitur me qofte dhe që në pamje të parë duket shumë e shijshme.

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *



CLOSE
CLOSE
Pas