ShowBiz

Në biznesin e familjes, Lorik Cana ushqehet me qofte






               Publikuar në : 17:06 - 05/04/18 |
mapo.al

Ish-kapiteni i kombëtares shqiptare të futbollit Lorik Cana, pasi hoqi dorë nga futbolli duket se ka lëshuar pak pe në regjimin dhe mënyrën sesi ushqehet.


Loriku zgjedh biznesin e familjes për të shijuar ushqimin tradicional edhe pse hera herës mund të përmbajë pak më shumë kalori sesa mund të ishte mësuar të konsumonte kur luante në fushën e blertë.

Në llogarinë e tij në “Instagram” Cana publikon vazhdimisht foto duke provuar gatimet e shijshme që bëhen në restorantin e familjes, i cili ndodhet në Prishtinë.

Këtë herë Loriku ka publikuar një pjatë të përgatitur me qofte dhe që në pamje të parë duket shumë e shijshme.

 


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas