KMR

Në avion mund të keni hipur, por të tillë nuk keni parë ndonjëherë! Një hotel luksoz në udhëtim


               Publikuar në : 20:59 - 03/06/18 |
mapo.al

Harrojeni biznes class – ky është hotel class.


Airbus ka zbuluar një koncept të projektimit që të lë pa frymë për aeroplanët privatë që kanë një dhomë gjumi master, zyra, banjo dhe sallë pritjeje. Dhe një glob të qetë holografik që u tregon udhëtarëve ku janë botë ata janë gjatë fluturimit.

Koncepti i kabinës quhet “Harmonia” dhe Airbus thotë se kombinon ‘rehati dhe hapësirën e një kabine të gjerë me praktikën që i përshtatet fluturimeve më të gjata’.

<
>
4CC737D000000578-5790889-image-a-5_1527765885542 4CC86DCA00000578-5790889-image-a-18_1527768271253 4CC737C400000578-5790889-image-a-8_1527765894622


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas