ShowBiz

Në 110-vjetorin e lindjes së diktatorit Enver Hoxha, Rezarta Shkurta godet me postimin e saj

16 tetori përkon me ditën e lindjes së ish-diktatorit Enver Hoxha.

Në këtë 110 vjetor të lindjes së tij kanë reaguar nusja e djalit të tij si dhe Rezarta Shkurta, partnerja e Ermal Hoxhës.

Ajo ka zgjedhur të ripostojmë publikimin e vjehrrës së saj, Teutës.

‘Sot për familjen tonë është nëj ditë e shënuar, në përkujtim të 110-vjetorit të datëlindjes së Enver Hoxhës’ shkruan gruaja e Ilir Hoxhës, teksa i bashkëngjit një foto të Enver Hoxhës.-shkruhet në postimin që ka bërë Rezarta Shkurta. 

Në 110 vjetorin e lindjes së  diktatorit Enver Hoxha, Rezarta Shkurta godet me postimin e saj

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas