Humor

“Ndrenika i tregon ambasadorit Lu tre ‘peshqit’ e Teatrit”


               Publikuar në : 13:53 - 19/06/18 |
mapo.al

Debati për çështjen e Teatrit Kombëtar ka ndezur pasione të forta jo vetëm në politikë.


Ajo është çështja më e debatuar e momentit.

Dhe kur ndodh që palët ngërthehen në të tilla përplasje, sytë e shumëkujt shkojnë tek Rruga e Elbasanit.

Por ambasadori amerikan, Donald Lu nuk ka reaguar për këtë çështje.

Pikërisht për këtë arsye, mjeshtri Bujar Kapexhiu publikoi sot tek Mapo një karikaturë, ku aktori Robert Ndrenika shihet duke peshkuar tek pishina e Teatrit Kombëtar.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas