Kryesore

Ndodh ajo që s’pritej… ‘Dance with me’, pa prezantuese. Alketa ka humbur avionin               Publikuar në : 19:42 - 12/11/18 |
mapo.al

Alketa Vejsiu, për shkak edhe të punës thuajse çdo javë udhëton në vende të ndryshme të botës. Moderatorja e njohur është dhe prezantuesja e spektaklit televiziv “Dance with me”, që shfaqet çdo të hënë në “Tv Klan”, po ashtu edhe ditën e sotme.


Po nga një foto e postuar në Instagram, shohim që Alketa ndodhet ende në Firence dhe siç njofton vetë, ajo sapo ka humbur avionin për në Shqipëri.

“Kam humbur avionin dhe se di si i behët për sonte në darke! Kush do ta prezantojë programin????”,- shkruan Alketa në një status në profilin e saj në Instagram.

Po vërtetë, kush do ta prezantantojë emisionin e sotëm “Dace with me”?!

Alketa

 

Image result for Alketa vejsiu dance with me

Related image

Related image


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas