Kryesore, Media

Ndodh ajo që s’pritej… ‘Dance with me’, pa prezantuese. Alketa ka humbur avionin

Alketa Vejsiu, për shkak edhe të punës thuajse çdo javë udhëton në vende të ndryshme të botës. Moderatorja e njohur është dhe prezantuesja e spektaklit televiziv “Dance with me”, që shfaqet çdo të hënë në “Tv Klan”, po ashtu edhe ditën e sotme.

Po nga një foto e postuar në Instagram, shohim që Alketa ndodhet ende në Firence dhe siç njofton vetë, ajo sapo ka humbur avionin për në Shqipëri.“Kam humbur avionin dhe se di si i behët për sonte në darke! Kush do ta prezantojë programin????”,- shkruan Alketa në një status në profilin e saj në Instagram.

Po vërtetë, kush do ta prezantantojë emisionin e sotëm “Dace with me”?!

Alketa

 

Image result for Alketa vejsiu dance with me

Related image

Related image

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas